Piekarnia Smak
PL EN DE

O firmie

firma

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SMAK” zostało założone w 1994 roku i należy do czołówki dolnośląskich piekarni.

Początki firmy sięgają jeszcze minionego wieku. Skromny kiedyś obiekt, dzięki nakładom inwestycyjnym poprawił swój wizerunek.

Dziś „SMAK” to nowoczesna i prężna firma, energicznie rozwijająca się, wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów. Zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy (linie do produkcji i pakowania, garownie, mroźnie szokowe, piece), który daje gwarancję stabilnej i wysokiej jakości wyrobów.

Aktualnie głównymi rodzajami działalności firmy jest produkcja pieczywa i dystrybucja do sklepów własnej sieci oraz innych odbiorców. Zespół doświadczonych pracowników każdego dnia dba o wypieki piekarniczo-cukiernicze i dokłada najwyższych starań, aby wyroby były smaczne i satysfakcjonowały Klienta. Rozbudowane zaplecze logistyczne z własnymi samochodami pozwala na bieżąco zaopatrywać sklepy w świeże wyroby, zapewniając krótki czas dostawy i kontrolę nad transportowanym produktem.

Firma wyznaje zasadę, że gwarantowana jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie Klientów są trwałym czynnikiem powodzenia i dostarcza tylko takie produkty, które są bezpieczne pod względem zdrowotnym, mają niepowtarzalny smak i zdobywają zaufanie nabywców.

SMAK” dąży do poznania i zrozumienia potrzeb Klienta a nie tylko biernie podąża za konkurencją. Dokłada wszelkich starań, by Klient decydując się na zakup produktu miał poczucie, że dobrze wydał swoje pieniądze.

Kluczem do sukcesu jest gwarantowana jakość, jeśli wyrób jest dobry – broni się sam.

Dziękujemy za wybór naszych produktów i życzymy Wam smacznego!